Наразі стартує третій щорічний конкурс в Баришівській громаді «Не вам, а нам у вас треба вчитись»

«Не вам, а нам у вас треба вчитись» -частина цитати Анрі Матісса (французького художника, скульптора, графіка,майстра декоративного мистецтва 20 століття), який свого часу про українське мистецтво сказав : «Не вам, а нам у вас треба вчитись, бо ви маєте велике національне мистецтво ікони й унікальне селянське мистецтво Ганни Собачко-Шостак»

Основним завданням конкурсу є утвердження в свідомості та почуттях жителів Баришівської ТГ патріотичних цінностей , переконань та поваги до свого рідного краю.

Організаторами конкурсу є Баришівська селищна рада та ТОВ «Агро-С»

Конкурс проводиться в різних номінаціях творчих робіт: малювання, вишивка та інше. Головна умова- роботи повинні бути тематично пов’язані із творчістю Ганни Собачко-Шостак- нашої відомої землячки .

А ми нагадуємо, що конкурс відбувається щорічно, стартує 15-го грудня в день народження відомої художниці.

Чекаємо на нові таланти та їх неповторні роботи до 13 січня 2022 року.Роботи приймаються у відділі культури та туризму Баришівської селищної ради

Баришівська громада- нам є ким та чим пишатись!