Наразі проходить регіональний форум “Реформа системи шкільного харчування”

Наразі проходить регіональний форум “Реформа системи шкільного харчування”. Захід ініційований Першою леді України Оленою Зеленською у співпраці з Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством економіки, Міністерством розвитку громад та територій, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів, ДП «ПРОЗОРРО» та за підтримки громадської організації «Національна асоціація громадського харчування». Участь у заході беруть і представники Баришівської ТГ: Жанна Данчук  заступник селищного голови з питань соціального напрямку  та Ірина Орел провідний спеціаліст ВОМС Баришівської селищної ради. Обговорюються важливі теми, напрямки у реформі та шляхи впровадження і контроль: нове меню, норми, технології приготування, ефективний контроль харчування у школах в новому навчальному році.

Цікавий формат та насичена програма заходу і на завершення всіх учасників чекає практична частина “Приготування повноцінного денного раціону” взятого з меню від Євгена Клопотенка, яке рекомендоване МОЗ України.