Нарада з представниками бізнесу

26 квітня секретар селищної ради Олександр ІЛЬЧЕНКО провів нараду з представниками середнього та малого бізнесу громади.

На порядку денному:

• налагодження співпраці між органом місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання громади;
  • створення Ради підприємців Баришівської територіальної громади.

Усі охочі мали можливість поставити питання та отримати вичерпні відповіді на них, зокрема присутніх цікавило:

• Чим буде займатися Рада?
  • Виявлення працівників і роботодавців, які працюють, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.
  • Наявність ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.
  • Наявність дозвільної документації на підприємство.
  • Сплата орендної плати за землю та інші.

Олександр Іванович зауважив, що залишаються ще проблеми, які повинні вирішуватися спільно, тому закликав підприємців до співпраці.

Інф. Відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Управління фінансів та економічного розвитку