Нарада  з перевізниками, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути Броварського району

11 червня 2021 року у Броварській районній державній адміністрації відділом економічного, агропромислового розвитку, транспорту та зв’язку організована нарада  з перевізниками, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути Броварського району.

В нараді взяв участь виконувач обов’язки голови адміністрації Павло Проскочило.

Від Баришівської громади в роботі наради взяли участь начальник відділу комунальної власності, житлово – комунального господарства та благоустрою апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради Тетяна Дибка,  представники від перевізників ТОВ «Підприємство «Троїцька артіль» та ФОП «Лук’яненко О.П.» Оксана Демиденко та Максим Лук’яненко.

В ході наради були розглянуті питання щодо перевірки якості надання послуг по перевезенню пасажирів перевізниками, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути у Броварському районі та проведення конкурсів перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Броварської державної адміністрації.

За результатами наради були дані  відповідні доручення та наголошено  на  неухильному  виконанню чинного законодавства України в частині здійснення перевезень громадян.