Найстарші футболісти ФК «Баришівка» – чемпіони Київської області!

21 вересня у селі Коржі на чудовому зеленому полі «Трубіж-Арена» відбувся перший в історії відкритий Чемпіонат Київської області з футболу серед ветеранів 60+.

У Чемпіонаті брали участь 6 команд:

• ФК «Баришівка»;
  • ФК «Васильків»;
  • ФК «В. Олександрівка», Бориспільський район;
  • ВФК «Гребінка», Полтавська область;
  • ФК «Доброволець», м. Фастів;
  • ФК «Яготин».

Учасників Чемпіонату привітали  перший заступник голови Баришівської селищної ради Коцюрбій Володимир Вікторович, заступник голови Київської асоціації футболу Логін Микола Григорович, голова Комітету ветеранів Київської обласної асоціації  футболу Микола Король.

На початку Чемпіонату учасники вшанували пам’ять полеглих бійців ЗСУ хвилиною мовчання, а також подякували всім, хто нині тримає фронт та дає можливість проводити футбольні змагання.

Також чудовою піснею про Україну підняв футболістам настрій соліст хору «Жайвір» Власий Іван Олексійович.

• За підсумками змагань перемогли баришівські футболісти та вибороли кубок Чемпіонату.
  • На другому місці команда ветеранів з Василькова.
  • Бронзові призери –  команда ФК «Доброволець» із міста Фастів.

Усі команди були відзначені грамотами та медалями. Були відзначені також кращі гравці і найстарші гравці кожної команди.

Дружина ветерана футболу, захисника України Віктора Бойка – Олена Миколаївна вручила приз найкращому воротарю турніру, гравцю команди «Баришівка», Прихну Олександру.

Турнір ветеранів футболу продемонстрував стійкість українців, які у найважчі часи знаходять сили для спорту і підтримують  силу духу народу, адже наша єдність і незламність  –  це запорука майбутньої перемоги!

Вдячні всім учасникам, організаторам, тим, хто сприяв у проведенні турніру.

Слава Україні і українському футболу!

Інф. голови Федерації футболу Баришівської громади Сергія Дудки