Нагороди бібліотечним працівникам Баришівської ЦБС

4 лютого 2020 року  у  фойє   Баришівського  культурно-мистецького центру відбулася колегія працівників культури Баришівської ОТГ. Однією з приємних  частин  зібрання   було вручення  нагород для бібліотечних працівників громади  за роботу у 2020 році  від Київської обласної ради та  Київської обласної бібліотеки для дітей.

Подякою  Київської обласної ради  та  цінним  подарунком,  книгою  Л.Орел та Л. Стогноти  «Народне мистецтво України на межі тисячоліть»  нагороджені колектив Баришівської центральної бібліотеки для дорослих ( директор ЦБС Г.В.Пацаловська) та  колектив Баришівської бібліотеки для дітей (завідувач  бібліотекою О.І.Биба).

Книга  Л.Орел та Л. Стогноти  «Народне мистецтво України на межі тисячоліть» — це унікальне видання, що   створене на матеріалах зібраних під час днів ремесел, етнографічних ярмарків у Музеї народної архітектурі та побуту України Національної Академії Наук України. Книга розповідає про українське ужиткове мистецтво України, зокрема вишивку, ткацтво, гончарство, ковальство, лозоплетіння,  народне малярство,  художню обробку  дерева та шкіри, дитячі  народні іграшки, тощо.  Вона буде корисною  для  краєзнавців, вчителів, працівників культури, учнів, всіх, хто цікавиться історією рідного краю. Дуже приємно, що в книзі згадується  і  художниця, наша  славна землячка з села Веселинівки   Ганна Собачко-Шостак.

Переможцями  обласного етапу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули» стали: читач Баришівської бібліотеки для дітей Дмитро Восколович  (1-е місце в номінації «Моя майбутня професія» (вікова категорія 11-13 років) та читач бібліотеки-філіалу  с. Волошинівка  Мирослава Батечко  (1-місце в номінації  «І  в кожному із нас живе філософ »(14-18 років). Вони  нагороджені  грамотами  Київської обласної бібліотеки для дітей та книгами. Нагороди    вручені завідувачу бібліотекою –філіалом  с. Волошинівка М.Г.Марченко та завідувачу Баришівської бібліотеки для дітей О.І. Бибі для  подальшої передачі їх дітям-переможцям.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.