На території лікарні – новий пункт забору біоматеріалів

Враховуючи погодні умови і неможливість використовувати намет, встановлений ще весною на території лікарні, для скринінгового сортування хворих на коронавірус та забору біоматеріалу (глибокий мазок із носоглотки) за кошти Баришівської селищної ради було придбано і встановлено новий металевий контейнер.

Зараз інженери проводять сюди теплопостачання та освітлення. Але в найближчому майбутньому тут чергуватимуть медики, які обстежуватимуть громадян із підозрою на коронавірус і проводитимуть забір біоматеріалів для ПЛР-дослідження (за направлянням сімейного лікаря). Окрім того, як зазначила генеральний директор КНП «Баришівська багатопрофільна лікарня» Галина Миколаївна, тут можна буде проводити й вакцинацію від коронавірусу.

Текст і фото Аліни БАСЕНКО