На презентації довідника «Сучасна бібліотека від А до Я»

7 жовтня 2019 року директор Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Г.В. Пацаловська та завідуюча методично-бібліографічним відділом ЦБС Н.І. Лавріненко взяли участь у презентації довідника «Сучасна публічна бібліотека від А до Я», яка проходила в рамках VIІ Всеукраїнської  школи  методиста «Сучасна публічна бібліотека: виклики, можливості, досягнення» в Національній  бібліотеці  України  імені Ярослава Мудрого.

Розпочала презентацію генеральний директор Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Тамара  Вилегжаніна, яка розповіла про роботу над першим  в Україні виданням, що містить систематизовану інформацію про організацію роботи публічної бібліотеки, зокрема, в об’єднаній територіальній громаді.

Проєкт «Сучасна публічна бібліотека від А до Я» презентували заступник генерального директора  з наукової роботи НБУ імені Ярослава Мудрого Наталія  Розколупа та завідувачка науково-методичного відділу НБУ імені Ярослава Мудрого Тетяна  Богуш.

В довіднику представлено інформацію про діяльність публічної бібліотеки, практичні поради по плануванню, обліку та звітності, наданню бібліотечних послуг.

Завідувач  відділу комплектування та обробки літератури Баришівської ЦБС Дунайчик Н.Б.