«Ми з України!». Звітний концерт народного аматорського ансамблю сучасного бального танцю «Юність»

Символічно, що саме в День захисту дітей відбувся Звітний концерт колективу народного аматорського ансамблю сучасного бального танцю «Юність» (керівник ЛЮДМИЛА ГУДИМ ) під назвою «МИ З УКРАЇНИ».

Секретар Баришівська селищна рада Олександр Ільченко вручив Подяку колективу і керівнику колективу «Юність» за високу майстерність!

Начальник Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради Люда Бабич вручила Подяки випускникам 2024 року!

Вже стало доброю традицією під час подібних заходів збирати донати на підтримку ЗСУ

Сьогодні не виключення! Всі разом зібрали 16600 грн для наших земляків 136 батальону ТРО!

ДЯКУЄМО НАШИМ ЗСУ ЗА ТЕ, ЩО МАЛИ ЗМОГУ ВІДБУТИ КОНЦЕРТ БЕЗ ТРИВОГ!

Інф. Відділу культури та туризму