Ми всі різні, але нас об’єднують спільні цінності, спільні ідеали та стремління

Ми – велика міцна родина всіх громадян України. Від заходу до сходу, від півночі до півдня – Україна неподільна соборна і єдина!

Щороку 22-го січня в Україні відзначають свято державного рівня – День Соборності

У п’ятницю, 21-го січня, проведемо акцію з учнями Баришівської громади : де всі учні в навчальних закладах Баришівської громади приєднаються до живого ланцюга, проспівають гімн та дружньо вигукуватимуть гасло акції «У День Злуки – тримаймося за руки, бо ми одна-єдина – Соборна Україна».

Це свято повинно нагадати нам, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Пишаймося, що ми Українці!

Довідка. У січні 1919 року влада Української держави проголосила Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Це був значний крок України до її незалежності та свободи. А в 199о році патріоти організували “живий ланцюг” між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, Тернополем, Рівним та Житомиром як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

Бажано бути з українською символікою: прапор, стрічки…