Ми всі різні, але нас об’єднують спільні цінності, спільні ідеали та стремління

День Соборності та Свободи України 22 січня в Україні відзначають День Соборності України (день Злуки). Традиційно у цей день в Україні створюється “живий ланцюг”, який символізує єдність та волю українського народу до свободи.

Напередодні свята у п’ятницю, 21-го січня, учні Баришівської громади приєдналися до  живого ланцюга, проспівали гімн та дружньо вигукували гасло акції «У День Злуки – тримаймося за руки, бо ми одна-єдина – Соборна Україна».

Проведені заходи національно-патріотичного спрямування педагогічними колективами  Баришівської громади: виховні години та перегляди історичних стрічок.

Відбулися відкриті тематичні заняття присвячені Дню Соборності України і в ЦПР “Мрія”:

Масюк Н.М. і продемонстрували свої уміння прочитавши та проспівавши патріотичні твори;

– виховна година у студії образотворчого мистецтва “Палітра”;

-під час занять в гуртку “Пізнайко”, наймолодшим вихованцям розповіли про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, українську хату, калину, криницю, вишитий рушник, мальви, український тин, переглянули відео про свято, та старанно розфарбовували свої малюнки. А на знак єднання дітки взялися за руки, адже головним символом є ланцюжок з людей, що взялися за руки. Цей ланцюжок символізує силу й міць волелюбного народу, єдиної великої України;

-представники лідерів учнівського самоврядування ЦПР “Мрія” взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників, пам’ятних дошок та Меморіалів Слави у населених пунктах громади.

Це свято повинно нагадати нам, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Пишаймося, що ми Українці!