Мітинг-реквієм із нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення

8 травня на Меморіалі Слави відбулось урочисте покладання квітів і встановлення інсталяції  «В серці України мак пам’яті» в смт Баришівка, до оформлення якої можуть долучитися всі бажаючі протягом дня. Кожен мак символізує пам’ять про полеглого Героя, кожному з нас є кого згадати…

Пізніше в селі Бакумівка пройшов мітинг-реквієм із нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 78-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Перед присутніми жителями та гостями села, котрі зібрались на площі перед церквою, виступили секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко, голова партнерського об’єднання «Пуллах-Баришівка-Березань» Борис Скорик, заступник міського голови м. Березань Руслан Хруль, отець Павло (Лисенко) керівники структурних підрозділів Баришівської селищної ради, представники депутатського корпусу Баришівської селищної ради та партнерського об’єднання «Пуллах-Баришівка-Березань», духовенство.

Розпочали з проведення поминальної літії за загиблими захисниками  Другої Світової війни в храмі Великомученика Пантелеймона, молебеню за мир в Україні та захисників Вітчизни. Згодом присутні вшанували пам’ятну мить мовчанням і символічним покладанням квітів та запалюванням поминальних лампадок.

Як зазначив у своєму виступі Олександр Ільченко: «Сьогодні ми можемо пишатися тим, що це ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ ХРЕСТ ПРИМИРЕННЯ між двома народами. І він знаходиться саме тут, в нашій громаді, в Бакуміці…В цей день, День пам’яті та примирення, ми повинні пам’ятати ціну Перемоги, щоб не повторити помилок історії. Час показав, що ми, українці, не дарма обрали за гасло «Ніколи знову!» на відміну від росіян «Можем повторить»