Робоча нарада-супервізія з працівниками центру соціальних служб Баришівської селищної ради

5 травня 2023 року директор центру соціальних служб Баришівської селищної ради Лариса Борзак та начальник відділу соціальної роботи Центру Оксана Біленко провели робочу нараду-супервізію з питань, що стосуються системи надання  соціальних послуг жителям  нашої громади.

На початку наради з вітальними словами до присутніх звернулася директор Центру, подякувала фахівцям за плідну співпрацю та наголосила, що тільки разом ми зможемо наблизити ПЕРЕМОГУ! А потім на фахівців Центру чекали хвилинки-наснаження, де спільно впроваджували нову карткову методику «КОЛО БЕЗПЕКИ» (матеріали розроблено в рамках проекту Всеукраїнського громадського центру «ВОЛОНТЕР» за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні) та вправу «Комплімент колезі», «Побажання на день».

Обговорили про успішне виконання листа Національної соціальної сервісної служби України від 21.03.2023 р №0000-0204-0/11637 у рамках співпраці з Київським обласним центром соціальних служб, Міжнародною організацією з питань міграції та Міністерством соціальної політики України, щодо електронного навчального курсу з питань протидії торгівлі людьми. Працівникам Центру були вручені сертифікати за проходження даного навчального курсу.

Про активні програми від служби зайнятості доповіла Карпенко Людмила Віталіївна, начальник Березанського управління Броварської філії КОЦЗ.

Про підсумки роботи Центру соціальних служб за перший квартал 2023 року, про своєчасність подання повідомлень фахівцями Центру соціальних служб та швидке реагування на надходження усної або письмової інформації про підозру або факт насильства в сім’ї, або реальну загрозу його вчинення, жорстоке поводження з дитиною, залишення дитини без піклування батьків, виникнення іншої ситуації, яка загрожує життю чи здоров’ю члена сім’ї та про виконання протокольного доручення КОДА та листа ССДС від 20.04.2023 №168/01-29 «Про обстеження родин ВПО» доповіла Біленко Оксана Володимирівна, начальник відділу.

Завітали на нараду також представники БФ “Право на захист”, які без перебільшення, універсальні спеціалісти. Вони не вперше  допомагають фахівцям центру, коли вони потребують допомоги фонду, і сприяють вирішенню багатьох проблем. Тому ми продовжуємо активну співпрацю з БФ.

Продовжуємо надавати якісні соціальні послуги в Баришівській громаді!