«Містечко здоров’я» відвідало Баришівку

Сьогодні на базі КНП “Баришівська багатопрофільна лікарня” (генеральний директор Галина Буняк) на запрошення  секретаря Баришівської селищної ради Олександра Ільченка стартував пілотний медико-соціальний проєкт «Рання діагностика раку рятує життя».

Загалом «Містечко здоровʼя» відвідали близько 250 осіб. За бажанням, відвідувачі могли отримати відповіді на запитання стосовно вакцинації та рекомендації щодо психічного здоровʼя, профілактики онкозахворювань, інсульту та цукрового діабету (відмова від куріння та алкоголю, здорове харчування, фізична активність тощо)

Крім того, мешканці громади отримали ряд медичних послуг:

5 осіб вакцинувалися від правця, дифтерії,

6 осіб – від COVID-19 та 4 особи – від грипу;

58  осіб виміряли артеріальний тиск;

17 осіб виміряли  рівень глюкози крові;

20 осіб визначили індекс маси тіла.

Відвідувачі мали змогу пройти первинний скринінг на рак та отримати консультацію фахівців Національного інституту раку, а саме:

16 осіб отримали консультацію уролога,

26 – дерматолога,

68 – мамолога,

68 – хірурга,

15 – гінеколога.

За необхідності деякі з них були направлені на додаткове обстеження та / або лікування.

Співорганізаторами цього заходу є Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб, Національний інститут раку, ICF “Contribution to Medicine Development” Висловлюємо щиру подяку лікарям-волонтерам та усім причетним, хто долучився.