Місія: «Врятувати озеро»

Водойми завжди були окрасою населеного пункту. У мальовничих Коржах серцем села було його озеро, де колись купалися, біля якого відпочивали, звідки ловили рибу.
Та кілька останніх років ставок почав міліти: вода стала брудною, її, як і риби, ставало все менше. А про колишню красу водойми нагадували лише старі фотографії з альбомів коржівчан. Місцеві жителі почати бити на сполох.
Ситуацію взяли в свої руки депутати Баришівської селищної ради Анатолій Майсон та Ігор Гопкало. Порадившись із фахівцями, прийняли рішення прочистити джерела водойми та зробити заглиблення. А це процес не з дешевих.
Коржі по праву можуть гордитися своїми жителями та їхньою активною громадянською позицією. Так, за результатами опитування у соціальній мережі Фейсбук, коржівчани вирішили втілювати мрію в реальність разом. До того ж, цю громадську ініціативу підтримали і в Баришівській селищній раді, погодившись співфінансувати витрати на всі роботи.
Аби врятувати озеро, жителі почали проводити збір коштів. Цю нелегку роботу взяла на себе Людмила Коба. Місцеві підприємці і просто небайдужі жителі щоденно перераховували та надавали кошти для реалізації спільної мрії. До речі, нині зібрана сума сягає близько 30 тисяч гривень. Щотижня звіти з прізвищами публікуються в мережі Фейсбук та висвітлюються на дошці оголошень.
І старт реальної справи не забарився. За сприяння Баришівського селищного голови Олександра Вареніченка почалися роботи з очищення та заглиблення дна озера. Уже кілька тижнів на озері працює техніка Юрія Стасюка.
Варто відзначити, що до реалізації проєкту щоденно долучається все більше небайдужих людей. Так, нещодавно, депутат Київської обласної ради Мар’яна Лук’яненко профінансувала витрати на паливо для тижневої роботи техніки.
Нині початок покладено – робота кипить. І хочеться вірити, що спільними зусиллями коржівчанам вдасться дати друге життя своєму озеру. Адже майбутнє треба творити разом.