Майбутнє моєї громади – наша спільна справа

В  рамках процесу Стратегічного планування розвитку Баришівської ОТГ, відповідно до Положення про конкурс творчих робіт на тему: «Майбутнє моєї громади – наша спільна справа у березні – квітні 2020 року проведено конкурс творчих робіт за різними номінаціями

Для молодшої вікової групи (6-10 років) конкурс на найкращий малюнок «Моя громада через 10 років: якою я її бачу».

Для середньої вікової групи (11-18 років) конкурс на кращий твір, есе на тему «Майбутнє моєї громади: рецепти успіху». В рамках виконання роботи автор має представити в ньому власне бачення проблем свого населеного пункту, а також обґрунтовано запропонувати шляхи їх вирішення.

Для старшої вікової групи (від 18 років) конкурс на розробку Стратегії розвитку громади «Моя успішна та розкішна громада» ( проєкт).

В конкурсі приймали участь всі бажаючі мешканці громади, яким не байдуже майбутнє рідного краю.

27 квітня 2020 року членами журі, в умовах карантину, роботи оцінювались дистанційно у месенджер групі Viber, за однією номінацією:  молодша вікова групи (6-10 років). Конкурс на найкращий малюнок «Моя громада через 10 років: якою я її бачу», в якій прийняли участь 26 наймолодших  учасників, а саме:

–     Купченя Давид Андрійович (9 років, Баришівський НВК, смт Баришівка)

–     Дехтяренко Вікторія Володимирівна (11 років, Баришівський НВК, смт Баришівка)

–     Тивоненко Єва Олександрівна (6 років, Баришівський НВК,смт Баришівка)

–     Коростель Софія Ігорівна ( 10 років, Баришівський НВК, смт Баришівка)

–     Коваль Тетяна Олегівна ( 7 років, Баришівський НВК, смт Баришівка)

–     Коба Вікторія Олександрівна (7 років, Баришівський НВК, смт Баришівка)

–     Гур’янова Владислава Валентинівна (14 років, Баришівський НВК, смт Баришівка)

–     Дехтяренко Анастасія Володимирівна (8 років, Баришівський НВК, смт Баришівка)

–     Кива Марія Олександрівна (7 років, Баришівський НВК, смт Баришівка)

–     Суділовська Єва (10 років, Селищанський НВК, Селищанський старостинський округ)

–     Йолкін Єлісєй (5 років, Селищанський НВК, Селищанський старостинський округ)

–     Кіндратенко Іванна Дмитрівна (10 років, Селищанський НВК, Селищанський старостинський округ)

–     Завірюха Микита Миколайович (7 років, Селищанський НВК, Селищанський старостинський округ)

–     Боряк Стефанія Всеволодівна (10 років, Коржівська ЗОШ, Коржівський старостинський округ)

–     Литовка Зоряна Дмитрівна (7 роківПодільська філія Волошинівського НВК, Волошинівський старостинський округ)

–     Дума Костянтин Леонідович (10 років, Подільська філія Волошинівського НВК, Волошинівський старостинський округ)

–     Литовка Сніжана Дмитрівна (9 років, Подільська філія Волошинівського НВК, Подільський старостинський округ)

–     Вовк Михайло Анатолійович (15 років, Подільська філія Волошинівського НВК, Подільський старостинський округ)

–     Шкуратовська Валерія Станіславівна (9 років, Подільська філія Волошинівського НВК, Подільський старостинський округ)

–     Чихман Владислав Іванович (11 років, Бзівський НВК, Бзівський старостинський округ)

–     Чихман Софія Іванівна (7 років, Бзівський НВК, Бзівський старостинський округ)

–     Саковський Тимур Миколайович (9 років, Бзівський НВК, Бзівський старостинський округ)

–     Колективна робота здобувачів освіти 5-го класу (Бзівський НВК, Бзівський старостинський округ)

–     Колективна робота старшої групи «Двіночок» (ДНЗ «Золотий ключик», смт Баришівка)

–     Гаращенко Каріна Анатоліївна, (9 років, Студія образотворчого та декоративного прикладного мистецтва «Палітра» ЦПР «Мрія», смт Баришівка).

Проведення конкурсу малюнків передбачало пошук, розвиток та підтримку обдарованої і талановитої молоді, виховання моральності та активної громадської позиції.

Журі конкурсу нелегко було обрати переможця серед такої талановитої молоді. Роботи вражали своєю неординарністю, креативністю та розмахом дитячої фантазії. Водночас кожний конкурсант  мав власне бачення майбутнього нашої громади.

Оцінювались роботи за наступними критеріями: загальне враження,  оригінальність задуму, творчий підхід,  ідея роботи, новизна.

Переможцем  конкурсу малюнків у номінації «Моя громада через 10 років: якою я її бачу» стала Боряк Стефанія Всеволодівна (10 років), учениця Коржівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Баришівської селищної ради (Коржівський старостинський округ). Вітаємо переможницю конкурсу! (Фото додається)

Наразі йде опрацювання та підведення підсумків за двома іншими категоріями конкурсу.

Баришівська селищна рада та відділ освіти, молоді та спорту щиро дякує учасникам, батькам, вчителям та керівникам закладів освіти за активну участь,  небайдужість до  життя та розвитку громади, креативне бачення, любов до рідного краю.