Літо-пора відпочинку та розваг! Але коли все це поєднується з користю та навчанням-взагалі чудово

Саме таким відпочинком стала для 20-ти  учнів Баришівщини та Березані поїздка у місто-побратим Пуллах.  Для цього діточки теж доклали багато зусиль,бо складали іспит на знання німецької та англійської мов, проходили співбесіди з практичними психологами, показували свої різноманітні таланти, всі гуртом разом з  Тетяною Григорівною Пащук  (методистом ЦПР «Мрія») підготували флешмоб, щоб вразити  там німецьких друзів під час дня української культури.

Перші три дні у неймовірному австрійському Тіролі одразу здружили всіх без винятку, вечірнє  “коло моїх вражень” вже стало традицією, всі розповідали, що найбільше вразило  кожного дня. А вибір дуже важкий-неймовірна природа Австрійських Альп, прогулянки ущелиною Кундлер-Кламм, підйом на гору Шатцберг (1783 м), спуск в срібні штольні Зільбербергверк, старовинна сироварня на альпійських луках і щодня чудовий басейн . Море вражень та задоволення подарували  мандри Австрією.

Потім, після повернення в Пуллах, діти чекали з нетерпінням на знайомства з гостьовими сім’ями, які тимчасово  замінили  рідних.  Дружні німецькі сім’ї прийняли всіх чудово, і дітки дуже зраділи, а коли прощалися,  то навіть сльози бриніли в усіх.

Щодня на гостей чекала  нова захоплююча програма :

-екскурсія Пуллахом з паном Ервіном  Депросом;

-прийом у  першого бургомістра Сюзанни Таузендфройнд;

-пожежна частина влаштувала незабутнє свято на березі річки  Ізар;

-Мюнхенський зоопарк “Хеллабрунн”;

-кіностудія  “Баварія-фільм”;

-олімпійський  стадіон “Альянц-арена”;

– “БМВ-воркшоп”;

– палаци Німфенбург та Лінденхофф,

-старовинні вулиці та площі  Мюнхена;

-музеї;

-скаутський квест у Грюнвальді;

-парк розваг Скайлайнпарк.

Справжнім святом для українців та німецьких  друзів став концерт  у  виконанні наших талановитих діточок. Вони співали, грали на фортепіано та гітарі, виконували акробатичні та танцювальні номери….

Гості  були в захваті та аплодували стоячи!

Ця поїздка запам’яталася  назавжди всім  та стала  продовженням вже майже  30-ти річної дружби між громадами  Баришівки-Березані-Пуллаха.

Вчителі, які супроводжували групу Гайдук Оксана Володимирівна, Глуханова Василина Михайлівна та  Хоменко  Гліб  Ігоревич,  висловлюють величезну подяку   Борису Мироновичу  Скорику та Отто Гораку-головам партнерства, керівнику проекту “Діти” Барбарі Каммерер-Фішер, Бойко Олені Миколаївні – начальнику відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради, Лобунець Дарїї Павлівні-секретарю громадської організації Баришівка-Березань-Пуллах та представникам освіти Баришівської РДА Гапич Світлані Борисівні, Забережній Наталії Андріїївні , а також всім батькам та дітям.

Кожен доклав максимум зусиль для досягнення чудового результату!