25 дітей знову відправилися на відпочинок до літнього табору на березі моря

24-го липня  2019 року за сприяння Баришівської селищної ради діти комфортабельним автобусом в супроводі 2-х наставників поїхали на морський відпочинок.

14 днів юні мешканці Баришівської громади проведуть на березі Чорного моря (курорт «Рассейка» Одеської області Татарбунарського району)

«У цьому році ми робимо все для того, щоб надати найширші можливості для відпочинку дітям соціально незахищених категорій, – підкреслила Марина Валеріївна Павленко, завідувач сектору соціального захисту дітей та сім’ї Баришівської селищної ради. – У літніх таборах відпочинку оздоровляться всі діти-сироти, діти, батьків яких позбавлено батьківських прав, а також діти, батьки яких служать у зоні АТО або загинули під час проведення антитерористичної операції, й обдаровані діти громади. Сьогодні ми відправляємо на відпочинок на море третю групу школярів».

Наразі  діти отримують яскраві  емоції та заряджаються позитивом на увесь майбутній навчальний рік! А ми чекаємо на яскраві фото з відпочинку…