Квартири для працівників Старинської птахофабрики

21-го липня 2019 року в селі Веселинівка Баришівського району Київської області перший заступник голови правління ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Мельник, заступник голови правління з виробництва ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» Максим Писарєв та директор СТОВ «Старинська птахофабрика» Сергій Міщенко урочисто перерізали стрічку та вручили ключі від нових квартир працівникам Старинської птахофабрики. З привітальним словом завітав і Голова Баришівської селищної об’єднаної територіальної громади Олександр Вареніченко.
Новий тридцяти квартирний житловий будинок має окрему сучасну станцію глибокого очищення, скважину з очищенням питної води, а кожна квартира має індивідуальне газове опалення.

Вітаємо з новосіллям!