Культурна дипломатія розвивається!

На базі Пластового Вишкільного Центру м. Буча 15 грудня 2019 року проходила Панельна дискусія «Різномаїття в єдності» в рамках Міжнародного міжнаціонального молодіжного фестивалю «Join Culture”.

Модератами були Марія Бардин і Максим Луценко.

Наші спікери:

– Ісса Діало

Віце – голова ГО «Африканська рада в Україні»

«Діяльність Африканської Ради в Уураїні»;

– Дарія Карякіна

Голова правління МГО «Інтернаціональний союз», генеральний директор проекту OUTLOOK, член наглядової ради « НСТУ»;

– Шейх Саїд Ісмагілов

«Мусульмани України як частина сучасного українського суспільства»;

– Нателла Андрюшенко

Виконавчий директор єврейської громади « Міцва» м. Біла Церква

«Єврейська громада «Міцва»

«Власний вектор у мультикультурному середовищі Білої Церкви»;

– Людмила Бабич

Начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради, експерт мистецької комісії Громадської ради при Міністерстві культури України

«Міжкультурні зв‘язки в Баришівській ОТГ».

Ініціаторами дискусіі виступили ГО «Київська Русь» Асоціація воїнів АТО, співорганізаторами стала Молодіжна рада при Київській обласній державній

адміністрації, Управління молодіжної політики та національно- патріотичного виховання, Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації.

Метою заходу було створення спільного культурного продукту, який потребує Київщина.

Багато активності громадських організацій, але не багато спільних проектів.

Виклик часу нам каже, що треба гуртуватися, адже країна все ще в стадії війни, тому в нас одні цілі, адже країна у нас теж одна.

Кожен спікер представив себе на своєму рівні та обговорення сподіваємось, дасть початок, який переросте в різномаїття подій і спільних проектів нового формату, нових підходів.

Ця панельна дискусія стала першим кроком до подальшого діалогу та створення по – справжньому класного міжкультурного фестивалю. Кожен учасник безцінний ресурс…

Вільний формат дискусії дав можливість дізнатися більше !

Спікери вражали, робота, яку вони роблять надихає.

Якщо молоді було не до кінця зрозуміло що це буде за дискусія, то після презентацій, запитань- відповідей, стало зрозуміло, що це унікальний досвід.

Будь – який діалог починається з проблем , а вирішується різномаїттям співпраці. Чітке бачення, майданчик для діалогу, місія, яку ви бажаєте втілити в життя, продумані слова, що торкаються серця, правильна аудиторія і тоді за будь-яких обставин – ви досягнете бажаного. Головне, щоб нам з вами жилося комфортно.

В єдності наша сила.