Краєзнавча година «Український рушник – символ праці та краси»

Із роси живої, із води стрімкої,

Із проміння сонця, із небес ясних,

Із хмаринок білих, із землі святої

Мати-Україна виткала рушник.

О.Стасюк

10 квітня 2019 року у будинку культури села Бзів проведено годину краєзнавства «Український рушник – символ праці та краси» для учасників художньої самодіяльності.

Директор будинку культури Лукаш М.С. та  зав. бібліотеки Корнієнко Р.В.  біля виставки, розповіли про рушники, як  символ  українського народу, що пройшов крізь віки, і нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до свого краю, до всіх, хто не черствий душею.

Рушник… Як багато промовляє це слово! Український рушник! На ньому вишита доля українського народу. На ньому переплелися і радість, і біль, і щастя, і горе. Рушник супроводжував людину все життя від народження і до смерті. Домашній оберіг – український рушник, щиросердно простеляють далеким та близьким друзям, гостям.

Кличко Таня та Лісняк Діана доповнили розповідь ведучих про  візерунки, якими вишивали рушники на Київщині. Це був  рослинний малюнок розташований вертикально, що має вигляд вазона – так званого дерева життя.

Художній керівник будинку культури с. Бзів, Пономаренко С.І.