Колегія Київської обласної державної адміністрації

У зв’язку з введенням “помаранчевої зони” карантинних обмежень  в Київській області, сьогодні колегія Київської обласної державної адміністрації відбулась в онлайн режимі для представників органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій.

Участь в  роботі Колегії взяли і представники Баришівської територіальної громади на чолі з селищним головою Олександром Вареніченком.

Серед найбільш актуальних питань для Баришівської громади розглядались  питання: наповнення місцевих бюджетів платниками податків, а саме впровадження пілотного проєкту ” Платіжка податкової і громади”; участь а проєктах ” Поліцейський офіцер громади” та ” Шкільний поліцейський”, робота громадських формувань щодо дотримання правопорядку; розвиток мережі малих групових будинків для дітей сиріт з особливими потребами; використання державного і комунального майна; створення пожежно-рятувальних підрозділів та організація перевезення пасажирів; початок опалювального сезону.

Рішення , які були прийняті на засіданні Колегії активно обговорювались представниками органів місцевого самоврядування області. І це сприяло прийняттю дійсно виважених та конкретних рішень.