Книжкова презентація «Весняні турботи городника» в бібліотеці-філіалі с. Морозівка

«Весняний день рік годує» – говорить народна мудрість.

26 лютого 2020 року в бібліотеці-філіалі с. Морозівка Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено книжкову презентацію «Весняні  турботи  городника». Знайти відповіді на запитання селян допомогають книги та публікації в періодиці. Читачів цікавлять  весняні роботи в саду, як правильно обрізати дерева, як сформувати крону.  Дуже часто виникає питання про  терміни посіву овочів. Початківців городників цікавить, яка температура необхідна для вирощування тих чи інших овочів, при якій температурі рослина може загинути. Остільки для кожної місцевості існують свої терміни, то краще всього орієнтуватися на особливості росту і розвитку кожної рослини.

Зав. бібліотекою с. Морозівка Баришівської ЦБС, Н.М.Чайка