Книги, які варто прочитати

26 червня 2021 року у с. Волошинівка Баришівська ТГ відбувся турнір з боксу присвячений пам`яті Героя України Лужевського Руслана, місцевий СК «Легенда» гідно виступив на змаганнях, чітко виборюючи призові місця. З нагоди турніру до села завітала художниця, письменниця, підполковник СБУ, офіцер запасу Шиденко Леся та презентувала книгу «Переддень життя» , в яку ввійшли історії життя «Невидимої варти» – загиблих офіцерів СБУ, в тому числі і Руслана Лужевського. Цікаво те, що в книгу ввійшли історії, в яких брали участь люди, що були присутні на турнірі, це близькі друзі та рідні Руслана і вони навіть не здогадувались, що вони потрапили на сторінки книги… інтрига була неймовірна… але 100% позитивна.

Письменниця подарувала книгу СК «Легенда» та школі, яка носить ім‘я Героя України Руслана Лужевського.

Такі заходи і люди, які їх організовують, допомагають дітям і молоді розставляти вірно приорітети в житті, бути достойними членами суспільства в нашій Україні.

Низький уклін і щира вдячність Вам.

Патріотична, зворушлива, глибока, про дружбу і кохання, місцями смішна, проте в більшості сумна, як і саме життя, книга «Переддень життя» не залишить вас байдужими, бо в ній ідеться про наше з вами життя, життя в нашій Україні.