Керівник Головного управління Держгеокадастру у Київській області Дмитро БАБАК в приміщенні ЦПР «Мрія» провів особистий прийом громадян Баришівської громади

У п’ятницю, 21.02.2020, керівник Головного управління Держгеокадастру у Київській області Дмитро БАБАК в приміщенні ЦПР «Мрія» провів особистий прийом громадян Баришівської громади. Після прийому громадян Дмитро БАБАК прийняв участь у нараді голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка за участі начальника відділу в Баришівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Євгена Петровича Івченко.

Основними питаннями зустрічі були створення реєстру сільськогосподарських виробників та його значення для реалізації державної політики в аграрному секторі, необхідність співпраці державних органів, органів місцевого самоврядування та підприємців у процесі реформування земельних відносин.