Кампанія «Виходь на світло!» на Баришівщині: боротьба з незадекларованою працею через інформаційні заходи

У рамках кампанії Держпраці «Виходь на світло!»  Головне управління ПФУ у Київській області у співпраці з Баришівською селищною радою розмістили наочні інформаційні матеріали на бігбордах в селищі Баришівка.

Для жителів громади транслюються відеоролики про переваги офіційного працевлаштування в приміщенні відділу обслуговування громадян №1 селище Баришівка. Ці ролики регулярно демонструються відвідувачам торгівельного бізнесу. Таким чином, інформацію про переваги легальної праці отримують жителі громади.

Основною метою кампанії є попередження або усунення порушень законодавства про працю при оформленні трудових відносин через інформування обох сторін про їхні взаємні права та обов’язки.

Виконавчі органи Баришівської селищної ради спільно з Головним управлінням ПФУ у Київській області закликають працівників та роботодавців дотримуватися трудового законодавства і укладати трудові договори. Це сприятиме створенню справедливих і безпечних умов праці для всіх, зміцненню економіки нашої країни та збільшенню надходжень до місцевого бюджету.