Історико-краєзнавчий альманах «Святині рідного краю.Церкви Баришівщини. с. Веселинівка»

В селі Веселинівка існувала церква на честь Святої Трійці,яка була заснована наприкінці 19 ст початку 20 століть . Під час Другої Світової війни вона була зруйнована.  1989 рік  – початок організації  Свято-Троїцької парафії . Перший настоятель    прот.Валерій Михайлович Кайдаш .(помер у 2006р). Ним же було розпочато будівництво нового Свято-Троїцького храму яке було закінчено в 2008 році . З  2010 по 2017 роки настоятилем Храму був  Володимир  Боренько.

В миру – Боренько Володимир Юліанович.

Народився 21 липня 1987р., в с. Мерещів, Перемишлянського р-ну, Львівської обл.

Батьки селяни. Одружений, є дитина. З семи років почав навчатись в школі, яку закінчив з дипломом середньої освіти в 2005 році. В тому ж 2005 році вступив навчатись у Львівську Православну Богословську Академію.

Під час навчання, був нагороджений церковною нагородою: медаллю «Христа Спасителя».

А також, став автором двох письмових робіт, бакалаврської з темою: «Значення притч і блажеств у новому Завіті», і магістерської з темою: «Новозавітня  місія Ісуса Христа на землі».

У 2009 році прийняв сан святенника, в який руко положив Патріарх Філарет та призначений ставлеником у Володимирський Кафедральний Собор м. Києва.

Із 20 травня 2010 року митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Бориспільським Дмитрієм, отримав указ, про призначення настоятелем Свято-Троїцької парафії с. Веселинівка, Баришівського р-ну, Київської обл.

Обирався депутатом Баришівської районної ради, був відомий своєю волонтерською діяльністю допомоги українським військовим, що воювали на Сході України.

Трагічно загинув у ДТП  2 травня 2017 року.

З  2017 р і по цей час настоятель Храму — Дмитро Васильович Даниленко .

Бібліотекар бібліотеки-філіалу с. Веселинівка Баришівської ЦБС Л.Я.Чирва