Історична година з нагоди відзначення Дня українського козацтва, Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці пройшла в БК с. Бзів

На передодні свята в бібліотеці спільно з будинком культури пройшла історична година «Хай славу козацьку ніхто не забуде».

Ведучі: директор будинку культури Лукаш М.С. та зав. бібліотеки Корнієнко Р.В. розпочали захід такими словами: цей день  – особливий, бо він поєднав в собі немов би 3 свята, про які ми і будемо сьогодні говорити: християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва і День захисника Вітчизни.

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в нашій країні відзначається День українського козацтва. День українського козацтва – це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності. Це свято – насамперед вияв любові і пошани до тих, хто у кровопролитних битвах захищав нашу Батьківщину, відстоював свободу і незалежність в ім’я майбутнього. Наша історія багата на вияви ратної слави.

Крізь віки і покоління в народі зберігається вдячність до славних звитяжців, імена і подвиги яких навіки закарбовані в літописах і переказах, увінчані у назвах міст і сіл. Історична доля так розпорядилася, що нерідко українцям доводилося воювати в різних арміях, проте завжди вони залишалися патріотами України і вірили в щасливе життя на своїй землі. Сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим,  хто в лиху годину війни мужньо боронив українську землю.

Доповненням до заходу в бібліотеці була створена книжкова поличка “Козацька моя Україна хлібів золотих сторона”.

Жителі села та учні: Пята Анатолій, Іванов Данило, Лутицька Катерина, Оводова Катерина, Клецко Поліна, Боб Аліна, Марковський Роман, Панасюк Дмитрій, Мирончук Валерія були активними учасниками історичної години.

Житель с. Бзів, Пята Анатолій