Інформаційне повідомлення про повторне проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості комунальної власності Баришівської селищної ради

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення  незалежної оцінки комунального майна Баришівської селищної ради , затвердженого рішенням сесії селищної ради від 16.07.2021 №591-11-08 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Баришівської селищної ради» (далі Положення).

Мета проведення оцінки:

Визначення ринкової вартості об’єкту комунальної власності з метою передачі його у приватну власність шляхом продажу.

Дата оцінки: фактична дата , на яку здійснюється оцінка.

Найменування об’єкту оцінки:

Нежитлове приміщення , будівля котельні з господарськими будівлями , розташована за адресою: Київська область, Броварський район, с.Коржі, вулиця  Промислова, будинок 42, загальною площею 751,5 кв.м

Умови конкурсу:

Претендентам необхідно надати до конкурсної комісії у запечатаному конверті конкурсну документацію, що складається з підтверджуваних документів та конкурсної пропозиції.

До підтвердних документів належать:

– заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 1 до Положення);

– копії кваліфікаційних документів оцінювача з незалежної оцінки об’єктів матеріальної форми, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з незалежної оцінки об’єктів матеріальної форми;

– документи, щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із інформацією, щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (об’єктів матеріальної форми) та підписання звіту про оцінку майна (об’єктів матеріальної форми).

Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозиції, щодо

• ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт;
  • строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу.

Документація подається до виконавчого комітету Баришівської  селищної ради за адресою: смт Баришівка, вул. Центральна, 27.

Прийом документів припиняється не пізніше як за 3 (три) дні до оголошеної дати проведення конкурсу. Учасник несе відповідальність за достовірність поданої ним інформації та документів. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

Очікувана максимальна ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – (- грн.)

Термін виконання робіт по незалежній оцінці : протягом 15  календарних днів.

Замовник послуг з оцінки – Баришівська селищна рада.

Строк подання конкурсної документації: до 12-00 год. 20 вересня   2021 року

(включно).

Поштова адреса, за якою знаходиться конкурсна комісія за якою подаються документи: 07500, Київська обл., Баришівський р-н,
смт. Баришівка, вул. Центральна 27.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 23 вересня   2021 року о 14:00; в актовому залі адміністративного приміщення Баришівської селищної ради.

Відомості про місцезнаходження Комісії, контактні телефони: 07500, Київська обл., Баришівський р-н, смт. Баришівка, вул. Центральна 27, електронна адреса: gkg@baryshivska-gromada.gov.ua , тел.: (04576) 4-18-02.

З протоколом комісії та прийнятими рішенням можна ознайомитися на сайті Баришівської селищної ради http://baryshivskagromada.gov.ua/

За результатами конкурсу виконавчий комітет Баришівської селищної ради укладає з переможцем конкурсу договір про надання послуг з виконання робіт з незалежної оцінки. Розрахунок за надані послуги здійснюватиметься протягом десяти банківських днів від дати підписання акта приймання-передачі робіт та після повного виконання умов договору: передачі селищній раді звіту про вартість майна .