Головна мета : «Забезпечення надання якісних адміністративних послуг населенню громади»

З метою забезпечення надання якісних адміністративних послуг населенню громади, 25 травня 2021 року за участю керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Нестерової О.М., начальника відділу соціального захисту населення Баришівської селищної ради Маценко Л.В., керівника ЦНАП Скибенко В.М. та завідувачки сектором реєстрації місця проживання та перебування фізичних осіб апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради Рябченко С.В. відбулося навчання провідних спеціалістів відділу соціального захисту населення та адміністраторів ЦНАП з питань надання адміністративних послуг населенню громади на території старостинських округів селищної ради. Зокрема піднімалися питання щодо організації роботи в електронному реєстрі ДМС, в ході якого спеціалісти практично відпрацювали окремі випадки реєстрації та зняття з місця реєстрації громадян через електронну систему ДМС ; акцентувалася увага на деяких питання призначення житлових субсидій, у зв’язку із черговими змінами в законодавстві та вивчалось питання оформлення витягів з Державного земельного кадастру.