25 травня 2021 року в актовій залі Баришівського ЦПР “Мрія” відбулася церемонія нагородження переможців дистанційної територіальної виставки – конкурсу декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва “Візерунки Великодня”.Головним завданням виставки-конкурсу є: пошук та підтримка обдарованих дітей; розкриття нових талантів; залучення дітей до пізнання й розуміння кращих зразків традицій народного мистецтва.

Організатори та партнери виставки-конкурсу: відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради; Баришівський ЦПР «Мрія»; Благодійний фонд “МХП – Громаді”.

Двадцять п’ять переможців виставки – конкурсу були нагородженні грамотами відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради – начальник Сергій ЩЕРБАК та грошовими преміями від благодійного фонду “МХП – Громаді” – представник Сергій СТРІЛЬЧУК.

Десять вихованців гуртків, студій та творчого об’єдання отримали дипломи лауреатів І ступеня за перемогу в першому відбірковому турі виставки – конкурсу “Візерунки Великодня” від Баришівського ЦПР “Мрія” – директор Сергій ГОЛОВЕРДА та грошові премії від благодійного фонду “МХП – Громаді” – представник Сергій СТРІЛЬЧУК.

Під час церемонії на сцені виступили вихованці зразкового ансамблю сучасного танцю «Карнавал», керівник Людмила КОЗАЧОК та Ілля Старчак, вихованець вокальної студії “Веселкові нотки”, керівник Оксана СТАРЧАК.