Голова Київської обласної асоціації футболу побував з робочим візитом у провідному футбольному регіоні Київщини – Баришівській ОТГ

Андрій Засуха взяв участь у заходах з нагоди турніру-пам’яті Миколи Яковича Скринніка та введення в експлуатацію сучасної системи автополиву на СК «Прогрес» у Баришівці. Кошти на її встановлення надали Київська обласна асоціація футболу, ФК «Авангард» із Бзова та Баришівська ОТГ. «Мені приємно відзначити, що гроші використано насправді по-господарськи», — наголосив у вітальному слові очільник КОАФ.

Андрій Засуха мав предметну розмову з головою Баришівської селищної ради Олександром Вареніченком та керівниками Баришівської районної федерації футболу: Юрієм Шуляком та Ігорем Гопкалом, активістами народної гри краю.