Голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Баришівської громади

Сьогодні,  2 березня, під керівництвом голови Баришівської селищної ради відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Баришівсбкої ОТГ.

На початку наради всі присутні привітали іменинників цього дня : Олександра Павловича Вареніченка ( голову Баришівської ОТГ), Людмилу Володимирівну Маценко (начальника відділу соціального захисту населення), Віктора Григоровича Бабич (працівника відділу культури та туризму Баришівської селищної ради), побажали іменинникам здоров’я та добробуту.

Голова висловив подяку за організацію та проведення заходів з Масляної.

Під час засідання обговорено ряд важливих питань щодо стану справ в громаді.

Підсумовуючи результати засідання, голова ОТГ дав ряд доручень структурним підрозділам за різними напрямами.