Година спогадів, приурочена 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС пройшла в бібліотеці с. Волошинівка Київської області

Цього дня 26 квітня 2019 року у бібліотеці с. Волошинівка пройшла година спогадів «Цей подвиг не викреслити з пам’яті людської», яку підготували директор БК с.Волошинівка Івченко Т.В. спільно з бібліотекарем Марченко М.Г. На захід були запрошені учні старших класів разом з учителем Рудницькою В.В.

Василина Василівна сама переселенка і тому з сумом згадувала 1986 рік, ті трагічні дні, коли потрібно було залишати домівку, друзів, чудову природу і їхати  у  невідомість.

У бібліотеці діяла для всіх бажаючих книжкова виставка «Запам’ятайте їх імена».  Бібліотекар провела огляд цих книг.

Запалюючи свічки згадали тих, хто в перші хвилини аварії віддав своє життя  щоб врятувати  людство, за мир і спокій в Україні.

Директор будинку культури с. Волошинівка,  Т.В.Івченко