Година скорботи «Україна пам’ятає, світ визнає»

«Україна пам’ятає, світ визнає» під такою назвою 23 листопада 2019 р.  пройшла година скорботи у Будинку культури  с. Волошинівка.  Голодомор – це цілеспрямований злочин, здійснений більшовицькою владою задля винищення українського народу. Вони не гребували ніякими методами. «Наплювать, що голодують, хай вимре 75% людності, а не вимре -розстріляємо, – виказував комуніст Латінов, тоді 25 % стане покірними. Нам потрібна сама Україна, людність не потрібна».  У населення забирали весь хліб і вивозили з України (з книги  В.Сергійчук. «Голодомор 1932-1933 років як геноцид Українства»).

Як наслідок цього починається смертність, вимирають цілі села. Людоїдство і трупоїдство набирають масового поширення.

Присутні в залі разом з бібліотекарем  Марченко М.Г.  перегорнули сторінки книги про голодомор у нашому районі  та  зокрема  в с. Волошинівка та  Устинкова Гребля. Так в с.Устинкова Гребля померло більше 50 осіб. Це стільки скільки в даний час проживає в селі жителів. Але остання сторінка цієї трагедії ще не написана.

В пам`ять про мільйони загиблих від голодомору присутні о 16-00  приєднались до загальнонаціональної  хвилини  мовчання  та запалили свічку  на знак скорботи і пам`яті  про мільйони загублених  наших співвітчизників.

Директор БК с. Волошинівка, Т.В. Івченко