Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула всю Баришівську громаду

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула всю Баришівську громаду – відійшов у вічність пан Едуард Палік – активний член партнерства «Баришівка – Березань – Пуллах».

Пана Паліка в Баришівці знають як майстра «золоті руки», що дали життя тисячам велосипедів, які виручають у буденних справах жителів Баришівки, Березані і майже всіх сіл району.

Житель баварського містечка Пуллах протягом багатьох років займався збором та ремонтом велосипедів, що були у вжитку. Завдяки золотим рукам справжнього майстра вони отримували «нове життя», аби пізніше потрапити у володіння жителів Баришівського краю.

Саме за його ініціативи та при підтримці громади Пуллаха при центрі позашкільної роботи «Мрія» відкрито майстерню з ремонту.

За його добрі справи у 2010 році Едуарду Паліку присвоєно звання «Почесний громадянин Баришівки».

У ці скорботні дні Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко та вся Баришівська громада розділяють невимовний сум і тугу близьких і рідних Едуарда Паліка, членів партнерства «Баришівка – Березань – Пуллах» та громади Пуллаха. Світлий спомин про людину доброї душі та відкритого серця назавжди залишиться в серцях і пам’яті баришівчан.

Вічна і світла пам’ять Едуарду Паліку.