Гарний відпочинок влітку – запорука успішного початку нового навчального року!

Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів, це – найцікавіша пора для дітей, захоплюючі пригоди і поїздки, нові знайомства та зустрічі. Проте, щоб діти мали змогу  повністю відчути всю повноту літніх емоцій, дорослим потрібно прикласти чимало зусиль.

Великим подарунком для 45  дітей соціально незахищених категорій  Баришівської громади стала поїздка на довгоочікуваний 14-денний відпочинок до Чорного моря ( курорт «Рассейка» Одеської області Татарбунарського району).

14 –го червня 2019 року за сприяння Баришівської селищної ради діти комфортабельним автобусом в супроводі 3-х наставників відправилася на морський відпочинок.

Наразі  діти отримують яскраві  емоції та заряджаються позитивом на увесь майбутній навчальний рік! А ми чекаємо на яскраві фото з відпочинку…