Футболісти Баришівськоі ОТГ 55+ – переможці турніру в Лютежі!

6 червня у Лютежі уперше відбувся Чемпіонат області серед ветеранів у віковій категорії «55 плюс». У змаганнях за першість взяли участь команди Баришівки, Білої Церкви,Фастова, Василькова, Петропавлівськоі Борщагівки та Вишгорода, які показали чудову гру на «Лютіж Арені».

Слід зазначити, що офіційний турнір у цій віковій категорії організувала та провела Київська обласна асоціація футболу на чолі з Андрієм Засухою.

Організатори розподілили шість команд на дві групи і визначили безпосередніх учасників медальних матчів за підсумками одноколових міні-турнірів.

Найсильнішими стали футболісти з Баришівки та здобули впевнену перемогу!На шляху до фіналу команда Баришівки зіграла внічию 1:1 з командою Фастова та перемогла з рахунком 4:0 команду з Білої Церкви.

У фіналі баришівчани переграли команду з Петропавлівської Борщагівки з рахунком 2:1.

А бронзові нагороди вибороли ветерани Фастова — 4:1, перемігши васильківців.

Заслужені відзнаки переможцям і призерам обласного чемпіонату вручили заступник Голови Киівськоі обласної федерації футболу Микола Логвин і голова Комітету ветеранів Микола Король.

Приємно, що серед призерів, які отримали спеціальні нагороди, футболіст з Баришівки Ігор Ментюков, який був визначений VIP-гравцем. Також петропавлівець Віталій Загней був визначений найкращим голкіпером турніру.

Участь у турнірі була б неможливою без підтримки меценатів та керівництва ОТГ.

Футболісти вдячні за фінансову підтримку СТОВ ім. Леся Сердюка (генеральний директор Коротков А.В.) та ТОВ Метало Гальва Україна (Лавренко М.М), а також відділу молоді та спорту Об’єднаної територіальної громади.

Сподіваємося на нові перемоги у футболі!