Формування громадянської компетентності в учнів засобами курсів духовно-морального спрямування

Керівником якої була учитель історії, етики та основ християнської етики Перемозького НВК Бондарчук Любов Леонідівна.

Розпочала зустріч, координатор педагогічної студії, методист відділу суспільствознавчих предметів КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Іванченко Валентина Василівна, яка акцентувала увагу присутніх на актуальність функціонування педагогічних студій, сертифікацію вчителів.

В ході проведення зустрічі учасники засідання мали змогу прослухати доповідь Бондарчук Л.Л. на тему «Формування громадянської компетентності. Теорія і практика», спостерігати за проведенням уроку з християнської етики «Любов до свого народу» (5 клас), ознайомитися з презентацією учнів 7 класу «Цінність добрих справ», творчим виступом гуртківців закладу (9-11 класи) від ЦПР «Мрія» «Патріот України».

На завершення зустрічі учасники педагогічної студії відвідали виставку творчих робіт В.С.Тітуленка (члена спілки художників України), учнів Перемозького НВК, місцевих жителів на духовну тематику у Православному Домі с.Перемога, в якому екскурсію для гостей залюбки провів священик о.Олександр Ярмольчик.