Екскурсія на 1+1

Сьогодні діти військовослужбовців Баришівської громади мали можливість потрапити за лаштунки знімального майданчика каналу 1+1 .

У супроводі провідного фахівця Центру соціальних служб Оксани Нитченко та координатора із взаємодії з військовими та ветеранами Фонд “МХП-Громаді” Сергія Стрільчука діти відвідали офіс «1+1 media». Захоплююча екскурсія студіями ТСН та Сніданок з 1+1 приємно вразила баришівчан, а від знайомства з ведучими ранкового проєкту «Сніданок з 1+1» Нелею Шовкопляс і Русланом Сенічкіним взагалі були в захваті!

Поїздка відбулася у межах програми  #МХП_Поруч, яка передбачає індивідуальний супровід та комплексну підтримку військових, ветеранів, їхніх родин та тих, хто чекає близьких з фронту.

Інф. Центру соціальних служб