ДТЕК Київські регіональні електромережі реконструював лінії електропередач для надійного електропостачання понад 82 тисяч клієнтів

Оператор системи розподілу ДТЕК Київські регіональні електромережі реконструював 5,2 км розподільчих ліній 0,4 кВ у Вишгородській та Васильківській територіальних громадах. Компанія повністю замінила проводи, а також застаріле енергетичне обладнання, що дозволить підвищити якість, надійність та безпеку електропостачання для 82,5 тисячі мешканців цих громад.

Під час реконструкції оператор системи розподілу встановив нові опори, а також замінив неізольований провід на ізольований, який є більш безпечним. Такий провід не боїться великих перепадів температури, у разі падіння такого проводу на землю – ризик його замикання та ураження електричним струмом людей – мінімальний. До того ж торкання гілок дерев до ізольованого проводу не призводить до аварійного відключення лінії.

«ДТЕК бізнес, який діє в інтересах України. ДТЕК Київські регіональні електромережі впроваджує нові технології для трансформації застарілих енергомереж. Ми робимо їх більш безпечними та надійними. Сьогодні, завдяки переходу на стимулююче тарифоутворення, ми маємо більше можливостей і засобів для інвестування в модернізацію мереж Київської області. Для порівняння, у 2020 році інвестиційна програма компанії, сформована за методикою «Витрати +», склала 343 млн грн, у 2021 році, завдяки стимулюючому тарифоутворенню, вона збільшилась у 1,8 раза – до 618 млн грн. Зокрема, до кінця року ми плануємо реконструювати щонайменше 16,8 км розподільчих мереж 0.4 кВ та встановити 10 розвантажувальних трансформаторів у Київській області», розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Також на реконструйованій лінії ДТЕК Київські регіональні електромережі використав нову, більш безпечну та надійну, схему заземлення, яка забезпечує додатковий захист людей та електроприладів у разі виникнення короткого замикання в мережі. Окрім того, встановлено 3 нових розвантажувальних трансформатори, які забезпечать стабільну напругу в домівках клієнтів компанії у Вишгородській та Васильківській територіальних громад.

Як повідомлялося раніше,  ДТЕК Київські регіональні електромережі перейшов на стимулююче тарифоутворення.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов’язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.

У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Відділ комунікацій

ДТЕК Київські регіональні електромережі:

Тел.: (044)4928300

E-mail: press_koe@koe.vsei.ua