Другий  відкритий  фестиваль конкурсу народної хореографії  «З Танцем в серці»

Другий  відкритий  фестиваль конкурсу народної хореографії  «З Танцем в серці» першого Обласного відбіркового туру VII-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.

Вже стало доброю традицією проводити  конкурс хореографії Лівобережної Київщини такого високого рівня саме на нашій сцені! Такі заходи формують імідж громади, приваблюють туристів, а у воєнний час – це можливість зберегти  наш генетичний код, що так перетягує на себе росія.

З вітальним словом до всіх учасників конкурсу звернувся очільник Баришівської громади Олександр Ільченко. У своєму зверненні він чітко зазначив про розвиток хореографічного мистецтва у нашій громаді!

Головою журі була Віра Синєок, заслужена артистка України, голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України, начальник організаційного відділу Національної хореографічної спілки України, доцент кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, провідний методист по хореографії відділу з науково-методичної роботи Київський обласний центр народної творчості, лауреат Мистецької премії Київ імені Павла Вірського в галузі хореографічного мистецтва.

Члени журі: Вікторія Карпенко, заслужена артистка України, артистка Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, хореограф Народного ансамблю народного танцю «Барвінок» Борщагівської мистецької школи. Микита Літвінов, заслужений артист України, соліст Національного Заслуженого Академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, Марія Куса, майстер спорту України з художньої гімнастики, викладач Фахового коледжу «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, артистка балету класичної хореографії «Сузір’я Аніко», художній керівник танцювального колективу «SpoKusa».

В Конкурсі взяли участь танцювальні колективи з міст Бориспіль, Бровари, Березань, Яготин та наш народний аматорський ансамбль народного танцю «Пролісок» (художній керівник Івкіна Діана Денисівна).

Загалом у конкурсі взяли участь 236 учасників!

Після виступу колективів журі визначилося з переможцями!

Ми радіємо за наш «ПРОЛІСОК», який вперто тримає горде звання «народний» і без сумніву віримо в його розвиток!

Ми дякуємо всім учасникам другого відкритого фестивалю-конкурсу народної хореографії  «З Танцем в серці» першого Обласного відбіркового туру VII-го Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, всім хто сьогодні працював над організацією та проведенням заходу, а також за титанічну працю наших журі!

Частину коштів від продажу і організаційного внеску буде перерахована на потреби ЗСУ нашим землякам з 136 батальону ТРО (напрямок – Куп‘янськ).