Дозвілля дітей

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання дитячої бездоглядності, 03 серпня 2021 року працівником служби у справах дітей та сім’ Баришівської селищної ради спільно з фахівцем із соціальної роботи Центру соціальних служб та інспектором ювенальної превенції Броварського РУП проведено профілактичний рейд «Здоровий побут» на території Корніївського, Лукашівського та Рудницького старостинських округів.

Метою заходу було попередження проблем дитячої безпритульності та бездоглядності, недопущення вчинення дітьми правопорушень, виявлення на ранній стадії сімей, які не спроможні або не бажають виконувати батьківські обов’язки щодо належного утримання та виховання дітей, надання соціальних послуг сім’ям.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. Складено адміністративний протокол про неналежне виконання батьківських обов’язків.

Нагору