«ДОБРО ЛЮДЯМ»

В травні місяці цього року був підписаний Меморандум про партнерство і співпрацю між Баришівською об’єднаною територіальною громадою (Баришівська селищна рада), в особі селищного голови Вареніченка Олександра Павловича, Центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді Баришівської селищної ради в особі директора Борзак Лариси Василівни, КНП «Баришівська ЦРЛ», в особі головного лікаря Буняк Галини Миколаївни, та Громадською організацією «Медико – соціальний захист людей з інвалідністю та ветеранів» в особі Голови правління Кульгейко Марини Василівни, Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Сприяння розвитку медицини» в особі директора Овечко Олега Юрійовича.

В рамках Меморандуму передбачено надання гуманітарної допомоги а також надання благодійної, інтелектуальної допомоги та інших різноманітних послуг громадянам, які потребують підтримки та захисту своїх законних інтересів

З метою виконання Всеукраїнської благодійної програми «ДОБРО-ЛЮДЯМ» Селищним головою Олександром Вареніченком, заступником голови Жанною Данчук, спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в червні – липні місяці проводиться благодійна акція для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітних, учасників АТО, сімей, у яких проживають діти з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, дітей з малозабезпечених сімей, дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, опікунам та прийомним сім»ям, людям похилого віку. В акції взяли участь 191 особа із сіл: смт. Баришівка, Селище, Веселинівка, Волошинівка, Гостролуччя, Поділля, Пасічна, Лукаші, Масківці, Корніївка, Коржі, Перемога, Бзів, Морозівка, Лук»янівка, Власівка, Сезенків, Борщів.

Під час акції сім’ям було надано гуманітарну допомогу у вигляді дорослого та дитячого одягу, взуття, дитячих іграшок, книг для дітей, постільної білизни, ковдри, подушки, підгузки, інвалідні візки (б/в), велосипеди (б\в) тощо. Акція продовжується. Дякуємо Міжнародному благодійному фонду за надану допомогу та небайдужість до людських потреб. Доречі, не перший рік мешканці Баришівської громади активно долучаються до проведених спільно з ТОВ “Ультра Лезер” медичних акцій, піклуючись таким чином про своє здоров’я. Сподіваємося на подальшу співпрацю з Міжнародним благодійним фондом “Сприяння Розвитку Медицини” в майбутньому.

Хотілося, щоб ці сім’ї, як і багато українських сімей, які опинились складних життєвих обставинах, ніколи не втрачали віри в краще майбутнє.