Для стабільного електропостачання Київщини ДТЕК Київські регіональні електромережі відремонтував майже 1500 кілометрів електромереж у першому кварталі

За перший квартал 2021 року ДТЕК Київські регіональні електромережі відремонтував 1480 км електромереж Київщини та розчистив 1888 кілометрів трас під повітряними лініями. Усе це дозволило зменшити кількість аварій та забезпечити мешканців області більш стабільним та надійним електропостачанням.

«ДТЕК — надійна та відповідальна компанія, яка піклується про своїх клієнтів та робить усе, щоб в їхніх оселях завжди були світло та комфорт. В ремонт та обслуговування обладнання електричних мереж Київщини в цьому році ми інвестуємо понад 88 мільйонів гривень. Це дозволить виконати ремонт 3826 кілометрів ліній електропередачі, 1485 трансформаторних пунктів 10/0,4 кВ та 40 підстанцій 35-110 кВ. З початку року фахівці компанії вже виконали майже 40% від запланованого на рік обсягу робіт. Відремонтували 1480 км повітряних ліній, 280 трансформаторних підстанцій, полагодили 235 шт. кабельних ліній 10кВ та розчистили 1888 кілометрів повітряних електричних мереж від чагарників та порослі дерев», — розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

За словами очільника, здійснення планових ремонтів — запорука стабільного функціонування усієї енергосистеми Київської області. Ремонтна кампанія передбачає обслуговування, поточний та капітальний ремонт обладнання, заміну та відновлення старих і зношених елементів мережі. Зокрема ремонт, заміну або обслуговування трансформаторів, вимикачів, роз’єднувачів, кабельних та повітряних ліній, електроопор, обрізку дерев під лініями електропередачі тощо. Завдяки вчасному проведенню таких заходів, зменшується кількість аварій, а отже у клієнтів рідше непередбачувано зникатиме світло.

До кінця року фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі проведуть роботи на 40 високовольтних підстанціях 35-110 кВ — виконають ремонти та обслуговування силових трансформаторів, трансформаторних вводів, комплексних розподільчих пристроїв, системи вентиляції тощо.

На мережах середньої та низької напруги відремонтують:

• 1205 трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів;
  • 2031 км повітряних ліній 0,4-10кВ;
  • 325 шт. кабельних ліній 10кВ.

Також буде розчищено понад 1978 кілометрів трас повітряних електричних мереж від чагарників та порослі дерев. А отже ці лінії стануть більш безпечними та надійними.

ДТЕК модернізує енергетику, роблячи її більш ефективною. Так, окрім ремонтних робіт ДТЕК Київські регіональні електромережі упродовж року активно інвестує у спорудження нових та реконструкцію існуючих енергооб’єктів. Як повідомлялося раніше, у 2021 році компанія інвестує в електроінфраструктуру Київщини понад 614 млн гривень. За ці кошти ДТЕК Київські регіональні електромережі побудує нову підстанції 110/35/10 кВ «Козин» з двома трансформаторами по 40 МВА та живлячої кабельної лінії 110 кВ «Підгірці-Козин». Це дозволить забезпечити Обухів та район резервними потужностями, які покращать якість і надійність електропостачання та дадуть імпульс для розвитку будівництва та промисловості. Також реконструює підстанції, розподільчі пункти, кабельні та повітряні лінії і продовжить розбудову системи розумних мереж (Smart Grid).

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Відділ комунікацій

ДТЕК Київські регіональні електромережі:

Тел.: (044)4928300

E-mail: press_koe@koe.vsei.ua