ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ – 6 ГРУДНЯ 2019 РОКУ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ ВІТАЮТЬ ВАС, ЗАХИСНИКИ!

ЗБРОЄЮ та СИЛОЮ ДУХУ захищають Україну Воїни на фронті уже 6 років!!!

Послухайте, шановні Захисники, щирі слова пошани і вдячності українців. Ці слова і почуття лунають з Київщини, з Баришівки, від громади та Голови Баришівської ОТГ Олександра Павловича Вареніченка.

Українці в своїй любові до рідної Землі, в нашій пошані до Воїнів-Захисників – єдині та одностайні! НАС МІЛЬЙОНИ, ХТО СЬОГОДНІ СВЯТКУЄ ДЕНЬ ЗБРОЇ І СИЛИ ДУХУ – ДЕНЬ НАШИХ УКРАЇНСЬКИХ ЗБРОЙНИХ СИЛ!

І квіти, обов’язково квіти – мамам, близьким Воїнів, які душу й тіло поклали за нашу Свободу.

Квіти – живим Воїнам, які воювали за перемогу України та фактом свого життя серед цивільного населення наближають перемогу України.

Шануватися щодня, колективним розумом на своїй Землі – перемогти!!!

А кінопроект КІНО, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ доносить до громадян України засобами мистецтва Ваш, Воїни, увічнений для дітей, для правнуків, для майбутнійх поколінь професійний і духовний подвиг на фронті захисту України.