День відкритих дверей

Університет культури є одним із топових вишів країни та Європи. Кожного року здобувачі Баришівських навчальних закладів відвідують Дні відкритих дверей, аби мати змогу побачити, яким буде їхнє студентське життя, дізнатись більше про омріяну спеціальність, умови вступу і професійні перспективи.

Молодь, що сьогодні завітала до університету побувала на 10 престижних факультетах, де зосереджені творчі і бізнес-спеціальності. А саме: Факультеті івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; Факультеті дизайну і реклами; Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; Факультеті кіно і телебачення; Факультеті інформаційної політики і кібербезпеки; Факультеті сценічного мистецтва; Факультеті музичного мистецтва; Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики; Факультеті міжнародних відносин; Факультеті хореографічного мистецтва.

Вступники дізнались, що їх студентство буде насичене різноманітними заходами: фестивалями, тренінгами, майстер-класами, вечірками, фешн-показами, концертами. У виші створена потужна матеріально-технічна база для навчання, обладнані найсучасніші фахові лабораторії і павільйони, запрошено кращих викладачів країни, педагогів з багаторічним досвідом, професіоналів своєї справи, які навчають за інноваційними освітніми програмами. Практику студенти обов’язково проходять в кращих організаціях та установах країни і закордону. Оскільки Університет культури співпрацює з провідними закладами вищої освіти і науковими установами країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Чехії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Франції та ін.

Найбільше абітурієнтів вразила кількість зіркових викладачів Університету культури.

Серед яких: Михайло Поплавський, Роман Безсмертний, Ахтем Сеітаблаєв, Богдан Бенюк, Микола Боклан, Григорій Решетнік, Олег Винник, Остап Ступка, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Стас Жирков, Вілена Воронова, Олександр Лещенко, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Костянтин Грубич, Григорій Чапкіс, Євгеній Калкатов, Наталія Могилевська, Аніко Рехвіашвілі, Вадим Пустотін, Денис Богуш, Віктор Рибаченко, Тимур Мірошніченко,  Алла Попова, Роман Ширман, Наталія Бучинська, Кирило Харитонцев, Людмила Харів, Володимир Ніколаєнко, Петро Мага, Вікторія Маремуха, Станіслав Боклан, Анатолій Тихомиров.

Головною подією Дня відкритих дверей стала зустріч абітурієнтів з Михайлом Поплавським.

«Радий вітати талановиту молодь. Сьогодні ви VIP-гості в Університеті культури.Зараз ви знаходитесь на старті самостійного життя. Ваші кар’єра, успіх і репутація залежать тільки від вас. Без амбіцій, мети ви нічого не досягнете. У вас має бути внутрішній стержень, воля, характер до нестандартних рішень.

Вірте в свої сили, працюйте на результат та виховуйте в собі лідерів. Я хочу, щоб ви були успішними. Успішні українці – успішна Україна!» – сказав Михайло Поплавський.

Вибір за вами – наші майбутні студенти, Ви-гордість Баришівської громади!