ДЕНЬ СЕЛА КОРЖІ

Перейшовши плавно від Дня Баришівщини, працівники ТОВ “УІФК-Агро” продовжили створювати радісну та цікаву подію у с. Коржі. Зранку підготували оновлену фотозону, у нашої міжнародної сім’ї з’явилося господарство – млин та бичок.

Оскільки коржівчани – по-доброму “фанатики” футболу, то логічно було розпочати святкування з привітань місцевих команд.

Директор ТОВ “УІФК-Агро” Дітріх Трайс подарував новий комплект форми для першої команди та нагородив “Трубіж-2” грошовою премією. Поєдинок, на жаль, видався багатим на голи, але лише в одні ворота. Про те це не привід здаватися потрібно лише налагодити тренувальний процес і будуть позитивні результати. Наступним в програмі був виступ аніматорів: активні конкурси, перевірка творчих здібностей, мильне шоу, аквагрим – як завжди стали незабутніми для дітлахів. Охочих брати участь було значно більше порівняно з позаминулим роком. Окрім цього ТОВ “УІФК-Агро” створило для дітлахів свято безкоштовного морозива та печива з передбаченням.

Урочиста частина розпочалась з виступу місцевого хору, вітань представників органів місцевої влади. ️Дітріх Трайс побажав процвітання та розвитку Коржівській громаді, а також нагородив найповажнішу жительку села, найменшу коржівчанку, новостворену сім’ю Павлюків та найактивнішу громадянку Шляхову Л.В.

Після урочистої частини для дітлахів було організовано пінну вечірку від Гопкала І.М., а далі польова каша, смаколики та дискотека.

Дякуємо за сьогоднішнє свято та гарно проведений час.