БАРИШІВСЬКА ГРОМАДА СВЯТКУЄ

Чудовий суботній вечір та Баришівська селищна рада запросила земляків відзначити День Баришівської громади до парку Липняки. Тут розташувалося справжнісіньке Містечко майстрів. Мисткині із різних сіл громади представляли свої творіння. Чого тут тільки не було: ляльки –мотанки, дивовижні звірята виготовлені власноруч, ляльки із сумними очима, мило у формі квітів та звірів, бантики, обручі, мед і всяка-всячина. Усім охочі могли тут-таки навчитися виробляти все це власноруч на численних майстер-класах. Майстри вимальовували дитячі щічки аквагримом, була безпрограшна лотерея, працювали усілякі атракціони, ходили ростові ляльки. Співали самодіяльні колективи народної творчості.

Власні презентації представили старостинські округи та промислові підприємства краю. Серед них і Група компаній «Нива Переяславщини». Запрошували охочих аж дві фотозони, тут-таки смажилося у бочках двоє фірмових поросят. У велетенських казанах була смажена картопля з м’ясом, огірочки та помідори, вирощені у власному підсобному господарстві.

Свою особливість містило і частування, воно було так само безкоштовним, але кожен охочий міг пожертвувати якусь суму, яку вважав для себе можливою, на благодійність. Виручені кошти громада має намір направити на підтримку дітей з інвалідністю. За дві години від частування і сліду не залишилось, а у скриньці з’явилося 6 801 гривня, нехай ця маленька допомога стане у пригоді тому, хто цього потребує.

Велика концертна програма розпочалася із привітання розкішного оркестру духових інструментів Національної поліції України під керівництвом диригента Ярослава Головацького. У вітанні  Баришівського селищного голови Олександра Вареніченка звучали слова вдячності краянам за самовіддану працю.

Однак «Нива Переяславщини» зробила жителям громади ще один подарунок – виступ кавер- гурту «Сто хвилин». Гуляння затягнулося до пізньої пори та завершилося вогняним шоу та дискотекою для молоді.

Вітаємо жителів Баришівської громади зі святом! Нехай свята будуть веселими, люди – щасливими, села – заможними, а громада – процвітаючою!