День молоді- свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею

До молоді звертаються відповідальні, активні та завжди молоді представники громади…

Павленко Марина Валеріївна, начальник служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Баришівської селищної ради

День молоді- свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора,коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Яскраві, сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні -такою є молодь нашої громади. Ми цінуємо ваші прагнення наполегливо крокувати до своїх , бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини.

З нагоди свята бажаю молоді Баришівської громади творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло.

Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

З Днем молоді!